Lojistik ve İthalat & İhracat

SanDeks Lojistik; Bursa, İzmir ve İstanbul’da faaliyet gösteren bazı firmaların Rusya Federasyonu’na yaptığı ihracatlara ait; gerek parsiyel gerekse komple TIR ölçeğinde taşıma, sigorta ve ithalat gümrüklerini yapıp, müşterilerinin depo veya fabrika adreslerine teslimi hizmetini de üstlenmiştir.

İncele

Market Ekipmanları

Firmamız, market, süpermarket ve hipermarketlerin hafif raf sistemlerinden ağır depolama raf sistemlerine, soğutuculardan teşhir reyonlarına kadar tüm ihtiyaçları karşılamakta, konsept mağazacılık ve özel ürün tasarımları ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

İNCELE

Proje

Müşterilerimize anahtar teslim tesis, makine veya ekipmanlarının sağlanmasında zahmetsiz ve sorunsuz çözüm üretmeyi bir amaç edinmiş olup, derin deneyimli uzman teknik ekibimizle birlikte müşterilerimizin en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

İncele

Otomotiv

Uzun süredir SanDeks firması otomotiv sektöründe faaliyet göstererek yurtdışına yedek parça ihracatı yapmaktadır.

Rusya ve BDT ülkelerinin önde gelen otobüs ve minibüs üreticileri bizimle işbirliği yapmaktadırlar.

İncele

İnşaat

Sandeks İnşaat, yılların tecrübesi sonucu bünyesinde bulundurduğu saygın şirketlerin arasına 2012 yılında bir de inşaat firmasını ekleyerek yapı sektöründe yer almaya başlamıştır. Kapı, cila gibi ürün kataloğundaki çeşitli yapı malzemelerini Wallmart ve Lowe’s gibi dünyaca ünlü e-ticaret sitelerinde satışa sunmuştur.

İncele

Medikal Ürünler

Sandeks, sağlık ekipmanları alanında Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Sandeks, özel markalı ve ortak markalı ürünleri hem yerel hem de uluslararası şirketlere etkin bir şekilde sunma konusundaki yılların tecrübesiyle, eksiksiz müşteri memnuniyetini garanti eder..

İNCELE

İletişime
Geçin

(+90) 224 484 22 88

Sizi Arayalım

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İletişime Geçin

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın

İletişim