Hakkımızda

SanDeks Group 2002 yılında Dr. Samir Jafarov tarafından Bursa’ da kurulmuştur.

2002-2008 yılları arasında Çekirge, Kükürtlü semtinde ihracat – ithalat sektöründe faaliyet gösteren SanDeks; 2008 yılında mülkiyeti kendisine ait Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki inşaatını tamamlayarak yeni adresine taşınmıştır.

Bir dönem özellikle ithal ettiği Polietilen Petrokimyasalının Türkiye’ de pazarlamasını yapan SanDeks daha sonra ihracata ağırlık vermiş ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan; “Oda Üyeleri Arasında Ekonomiye Değer Katanlar En Yüksek İhracat Sıralamasında” ilk 100 firma arasına girmeyi başarmıştır.

Faaliyet konuları arasında önemli bir paya sahip “market-mağaza ekipmanları ve soğutucu” sektöründe ülkemizin önde gelen üreticileri ile çözüm ortaklığı yapan SanDeks bu alanda Türkiye’ den yapılan ihracatın önemli bir kısmını tek başına gerçekleştirmektedir.

SanDeks Market “anahtar teslim gross market veya zincir market ekipmanlarının tedariki” konularında sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıldan yıla artan bir hacimde sektörün önemli firmalarıyla işbirliğini devam ettirmektedir.

SanDeks Otomotiv ise özellikle yurtdışındaki köklü otobüs ve minibüs üreticileri ile işbirliği yaparak doğrudan üretim bandına Türk menşeili ürünler sağlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. Bu konuda gerek Bursa’ da gerekse İstanbul ve İzmir gibi diğer şehirlerde onlarca küçük ve orta ölçekli üretici ile işbirliğini sürdürmektedir.

Yurtdışındaki ana sanayi üreticilerinin yanısıra yine bu ülkelerde faaliyet gösteren oto yedek parça satıcı ve bayilerine “aftermarket” ürün gamında değişik ürünleri Türkiye’ de ürettirip ihracatını yapan SanDeks Otomotiv yurtdışında kurduğu iştirakler ile bu alanda da artık kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile aranan bir çözüm ortağı olmuştur.

SanDeks Proje departmanı ise yurtdışında gıda, tarım ve sanayi tesisleri başta olmak üzere değişik alanlarda anahtar teslim projelerin hazırlanmasından üretime kadar olan tüm süreci yürütmektedir. Bu bağlamda SanDeks Proje Ekibi; yurtdışında bugüne kadar soğuk hava depoları, süt ve süt ürünleri, meyve kurutma, şarap, meyve suyu gibi onlarca tesisi gerek Türkiye’ den gerekse Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ nden temin ettiği makine ve ekipmanlarla kendi Türk mühendislerinin gözetiminde kurmuştur. Yerli ve yabancı yazılı ve görsel basında yer alan bu tesisler, örnek tesisler arasında gösterilmekte olup bugün de üretimlerine başarı ile devam etmektedirler.

SanDeks Lojistik Departmanı “İthalat Gümrük Mevzuatı ve Lojistik” konularındaki bilgi ve deneyimleri son yıllarda diğer Türk ve yabancı firmaların da hizmetine sunmuştur. Bu bağlamda SanDeks Lojistik; Bursa, İzmir ve İstanbul’ da faaliyet gösteren saygın firmaların çeşitli ülkelere yaptığı ihracatlara ait; gerek parsiyel gerekse komple TIR ölçeğinde taşıma, sigorta ve ithalat gümrüklerini yapıp, müşterilerinin depo veya fabrika adreslerine teslimi hizmetini de üstlenmiştir.

SanDeks Medikal, ortaya çıkan Covid-19 salgını sürecinde medikal alanında tek kullanımlık ve yıkanabilir kıyafetler üretimine de başlamıştır. Hijyen, güvenilirlik, kaliteli üretim esaslarıyla sektörde var olan SanDeks Medikal, tek kullanımlık önlük, tulum, kolluk, maske,galoş,bone, ceset torbası gibi medikal alanında tercih edilen ürünleri uluslararası pazarlarda müşterilerin beğenisine sunmuştur.

SanDeks İnşaat, yılların tecrübesi sonucu bünyesinde bulundurduğu saygın şirketlerin arasına 2012 yılında bir de inşaat firmasını ekleyerek yapı sektöründe yer almaya başlamıştır. Kapı, cila gibi ürün kataloğundaki çeşitli yapı malzemelerini Wallmart ve Lowe’s gibi dünyaca ünlü e-ticaret sitelerinde satışa sunmuştur. İlk projesine Bursa’nın gözde semtlerinden biri olan üçevler semtinde başlayan SanDeks İnşaat, projenin başlangıcından sonuna kadar, yaptığı onlarca anahtar teslim fabrikalardan edindiği tecrübeleri, kurumsal kimliğini ve profesyonelliğini göstermiş sektöre örnek bir yaşam merkezi ortaya çıkarmıştır. SanDeks İnşaat, devam eden yurtiçi ve yurtdışı projelerinde titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz;

Güvenirliliğimiz, iş ahlakımız ve hizmet kalitemizdeki mükemmeliyetçi anlayışımızla verdiğimiz tüm hizmetlerle müşterilerimizin saygınlığını arttırmak ve bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz;

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini dünya standartlarında karşılayan hizmetler sunmaktır. Ayrıca, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi ve değer yaratan bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Sertifikalarımız

İletişime Geçin

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın

İletişim